Meie floristid

Parimad lillekunstnikud Haapsalus

Erika Kleeman

Kogemus aastast 1999
Lemmiklilleks alati intelligentne Valge Kalla

Erika on õppinud ning tunnustatud meisterfloristide käe all, samuti ennast täiendanud nii floristika seminaridel kui ka koolitustel. Erika on veel osalenud Estonian Florist Cup lahtistel meistrivõistlustel. Sealhulgas on Erika Hiiumaa Ametikooli floristika ja klienditeeninduse külalisõpetaja. Ta on "Lillekunsti" lillepoe looja. Tema kireks on luua positiivset emotsiooni läbi lillede, mida on tunda Lillekunsti mõnusas atmosfääris ja klientide rahulolus.


Oksana Romanova

Kogemus aastast 2017
Lemmiklilleks lummav Kalla

Oksana on lugupeetud Hiiumaa Ametikooli florist. Oksana armastab väga oma tööd ja Lillekunsti suurepärast kollektiivi. Lillekunsti poes on alati mõnus atmosfäär ja toredad ostjad. "Aitäh teile, armsad kliendid, et teete meie elu huvitavamaks ja rõõmsamaks!"


Anu Kulbok

Kogemus aastast 2008
Lemmiklilleks on lumikelluke

Anu on lillede kunsti õppinud meistrite käe all. Lisaks on ta saanud ka erinevatel teemadel koolitusi ning täiendõpet. "See, kui mõistad kliendi ideed, oskad selle kaunilt ellu viia ning lisada omalt poolt veelgi midagi erilist, ongi kokku lillekunst - see loominguline maagia, mis mind ikka ja jälle innustab."


Carol Plans

Kogemus aastast 2018
Lemmiklilled Pidulik Roos ja Õrn Maikelluke

Carol on meie noorim hakkaja lillekunstnik. „Päev ei saa mööduda kaunimalt, kui seltsis on lilled, toredad kolleegid ja armastatud kliendid!“


Timotheus, sõpradele Timmu

Kogemus aastast 2017
Lemmiklilleks nelgivarred

Timmu armastab oma töös kõige enam klientidega suhtlemist. Eriti nendega, kes on lahked letil asuvast topsist maiustusi jagama. Timmule on väikesed inimesed kõige lemmikumad. Samuti armastab ta mõnusaid uinakuid, ka see on päris tore osa tööpäevast.

Võta meiega ühendust

Pakime teie kingitused, hoolitseme toalillede ja õuelillede eest ning toome vajadusel kogu kupatuse koju!