Meie floristid

Parimad lillekunstnikud Haapsalus

Erika Kleeman

Kogemus aastast 1999
Lemmiklilleks alati intelligentne Valge Kalla

Erika on õppinud ning tunnustatud meisterfloristide käe all, samuti ennast täiendanud nii floristika seminaridel kui ka koolitustel. Erika on veel osalenud Estonian Florist Cup lahtistel meistrivõistlustel. Sealhulgas on Erika Hiiumaa Ametikooli floristika ja klienditeeninduse külalisõpetaja. Ta on "Lillekunsti" lillepoe looja. Tema kireks on luua positiivset emotsiooni läbi lillede, mida on tunda Lillekunsti mõnusas atmosfääris ja klientide rahulolus.


Oksana Romanova

Kogemus aastast 2017
Lemmiklilleks lummav Kalla

Oksana on lugupeetud Hiiumaa Ametikooli florist. Oksana armastab väga oma tööd ja Lillekunsti suurepärast kollektiivi. Lillekunsti poes on alati mõnus atmosfäär ja toredad ostjad. "Aitäh teile, armsad kliendid, et teete meie elu huvitavamaks ja rõõmsamaks!"


Carol Plans

Kogemus aastast 2018
Lemmiklilled Pidulik Roos ja Õrn Maikelluke

Carol on meie noorim hakkaja lillekunstnik. „Päev ei saa mööduda kaunimalt, kui seltsis on lilled, toredad kolleegid ja armastatud kliendid!“


Kadi Hüdsi

Kogemus aastast 2019
Lemmiklill Õrn Freesia

Kadi on õppinud tunnustatud koolitajatelt floristikaalaseid teadmisi, ruumikujundust ja ilukirja. Tema töödes peegeldub alati täpsus, õrnus ja "peen maitse" "Soovin läbi lillede olla abiks ja toeks teie tähtsatel elusündmustel!"

Võta meiega ühendust

Pakime teie kingitused, hoolitseme toalillede ja õuelillede eest ning toome vajadusel kogu kupatuse koju!